Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodów osobowych

Kraków

InterKadra (KRAZ 3372)  to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Lokalizacja: Albertville

OBOWIĄZKI:
&#8226; naprawa i wymiana części w samochodach,
&#8226; Wymiana oleju, naprawy hamulców,hydrauliki,

 WYMAGANIA:
&#8226; kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

 WARUNKI ZATRUDNIENIA:
&#8226; umowa o pracę tymczasową
&#8226; zakwaterowanie zapewnione i opłacone
&#8226; dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
&#8226; możliwość pracy w nadgodzinach
&#8226; oferujemy długotrwałą współpracę
&#8226; pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
&#8226; opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

KONTAKT:
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 731 750 870/535 510 530

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Luty, 2019  14:09

Identyfikator: 651487

Wyświetleń: 1721